50 مورد از جزئیات فوق‌العاده بازی Red Dead Redemption 2 | ریپک گیمز

  جزئیات فوق‌العاده بازی Red Dead Redemption 2 – به جرئت یکی از بهترین بازی‌های سال ۲۰۱۸ که صاحب جوایز زیادی هم شد، Red Dead Redemption 2 است. بازی که توسط استودیو سازنده سری بازی‌های جی تی ای یعنی Rockstar Games ساخته شده و توانست نمرات فوق‌العاده‌ای کسب کند. داستان بازی در حقیقت پیش درآمد نسخه اول است که سال ۲۰۱۰ منتشر شد.

  "50

  جزئیات فوق‌العاده بازی Red Dead Redemption 2

   

   

  جزئیات رددد2

  ۱. موهای روی صورت آرتور در طول زمان رشد می‌کنند و با توجه به مقداری که رشد کرده باشند، شما می‌توانید آن‌ها را حالت بدهید؛ درست مانند دنیای واقعی!

  ۲. آرتور می‌تواند در مکان‌های مختلفی صورت خود را اصلاح کند. یکی از این مکان‌ها چادر اوست که به شما این امکان را می‌دهد تا نقاط مختلفی از صورت او مثل گونه‌ها، زیر گردن و چانه او را اصلاح کنید.

  ۳. آرتور نمی‌تواند به تنهایی حالت کلی موهای خود را تغییر دهد و حتما باید به آرایشگاه داخل شهر مراجعه کند یا اینکه از کرم حالت دهنده مو استفاده کند.

   

  ۴. استودیو راکستار فیزیک‌ جداگانه‌ای برای ریش‌های آرتور ساخته به طوری که با توجه به حجم و وزن موهای روی صورتش، آن‌ها تکان می‌خورند.

  ۵. اگر به اندازه کافی استراحت نکنید و غذا نخورید، آرتور خسته شده و سلامتی او به مرور زمان کم می‌شود.

  ۶. با توجه به حجم غذایی که آرتور می‌خورد، به راحتی می‌توانید شاهد چاق یا لاغرشدن این شخصیت باشید.

  ۷. افراد گروه شما (NPC‌های داخل بازی) مانند شما توانایی گشتن افراد مرده یا کشته‌شده را دارند تا وسایل آن‌ها را به جیب بزنند؛ بنابراین اگر به موقع نجنبید، تمام مهمات و پول‌ها و آیتم‌های مصرفی را غارت می‌کنند.

  ۸. کلاه آرتور هنگام مبارزه تن به تن یا با سلاح گرم در اثر ضربه، از سر او به زمین می‌افتد.

  ۹. کلانترهای شهر از هوش مصنوعی بالایی برخوردار هستند و هنگام مبارزه تن به تن، ابتدا صبر می‌کنند تا مبارزه تمام شده و سپس تمام افراد را پراکنده می‌کنند.

  ۱۰. شما می‌توانید از پوست راکون‌ها و روباه‌ها یک کلاه جدید برای خود درست کنید.

  ۱۱. در بازی Red Dead Redemption 2 به شخصی‌سازی لباس‌ها فوق‌العاده توجه شده است، به طوری حتی شما این امکان را دارید تا انتخاب کنید که شلوارتان داخل چکمه قرار بگیرد یا بیرون آن؛ آستین لباستان تا زده باشد یا خیر!

  ۱۲. سلاح‌های شما به مرور زمان می‌توانند گلی یا کثیف شوند؛ زمانی که شما آن‌ها را خیس می‌کنید تا تمیز کنید، باید آن‌ها را با پارچه تمیز کنید تا بهترین عملکرد را از خود نشان دهند.

  ۱۳. اسب شما درست مانند اسلحه‌تان کثیف و گلی می‌شود و هنگام حرکت، کند عمل می‌کنند و برای تمیزکردن آن‌ها باید از برس استفاده کنید. هم‌چنین بدن اسب شما توسط آب رودخانه و آب باران تمیز می‌شود.

  ۱۴. هرچقدر بیشتر مراقب اسب خود باشید و به او غذا بدهید، بیشتر با شما خو می‌گیرد و نزدیک شما می‌ماند.

  ۱۵. بسته به جنسیت اسب، زمانی که آرتور با اسب خود صحبت می‌کند یا بخواهد آن را آرام کند، از ضمیر مناسب (He/She در زبان انگلیسی) استفاده می‌کند.

  ۱۶. افرادی که دور شما هستند نسبت به ظاهر شما واکنش نشان می‌دهند؛ به طور مثال زمانی که شما غرق در گل یا خون باشید، با شما بد صحبت می‌کنند و به شما طعنه می‌زنند اما اگر مرتب باشید مورد تحسین آن‌ها قرار می‌گیرید.

  ۱۷. تمام ماده‌های طبیعت داخل بازی، فیزیک و گرافیک خاص و منحصر به فرد خود را دارند. برف روی لباس شما کم کم آب می‌شود، گل و لای کم کم روی لباس شما کهنه و قدیمی می‌شود و خون روی لباس شما خشک می‌شود.

  ۱۸. زمانی که به همراه گروه خود به مکانی سوار بر اسب بروید، می‌توانید تعیین کنید که از چه جهتی با اسب خود در گروه حرکت می‌کنید.

  ۱۹. شما نمی‌توانید اسب دیگر افراد گروه را سوار شوید. به طور مثال زمانی که زیادی به اسب داچ نزدیک شوید به شما لگد می‌زند.

  ۲۰. به غیر از آهنگ‌های آرامش‌بخش بازی، ۱۹۲ قطعه مختلف موسیقی برای این بازی در نظر گرفته شده است که وودی جکسون وظیفه ساخت موسیقی‌های بازی Red Dead Redemption 2 را برعهده دارد.

  "50جزئیات رددد2

   

  ۲۱. استودیو راکستار برای ساخت شخصیت آرتور و قابلیت‌های او، تمام حالت‌های یک گاوچران واقعی را در نظرگرفته است. به طور مثال زمانی که مورد حمله ناگهانی قرار بگیرید با زدن پشت سر هم دکمه R2 می‌توانید بدون نشانه‌گیری مستقیم به دشمنان شلیک کنید.

  ۲۲. زمان تعویض خشاب هفت تیر، کامل واضح است که آرتور هر تک گلوله را به درون مکان خود قرار می‌دهد و این انیمیشن برای تک تک سلاح‌های بازی نیز طراحی شده است.

  ۲۳. زمان استفاده از از سلاح Repeater، می‌توانید اهرم آن را میان سلاح نگه دارید تا شاهد افکت قشنگی از آرتور با این سلاح باشید.

  ۲۴. صداهای شلیک اسلحه شما زمانی که در یک محیط بسته قرار گرفته‌اید با زمانی که در محیط باز قرار گرفته‌اید کاملا متفاوت است.

  ۲۵. زمانی که دکمه D-Pad را هنگام نشانه‌گیری نگه دارید، آرتور تیر هوایی شلیک می‌کند و با این کار حواس افرادی که دور او هستند را به خود جلب می‌کند یا حیوانات مختلفی را می‌تواند با این کار فراری دهد.

  ۲۶. آرتور درست قبل از انتشار دینامیت‌ها، گوش و چشم‌های خود را می‌پوشاند.

  ۲۷. با توجه به نوع و حجم غذایی که به اسب خود می‌دهید، می‌توانید شاهد ادرار و مدفوعش باشید.

  ۲۸. در تنظیمات حالت اول شخص، می‌توانید بسیاری از المان‌ها را اضافه یا حذف کنید تا تمرکز شما بیشتر از پیش شود و بازی حالت سینمایی به خود بگیرد.

  ۲۹. در تنطیمات HUD بازی، بیش از ۳۰ حالت مختلف وجود دارد که به شما اجازه می‌دهد تا مطابق میل خود آن‌ها را فعال یا غیرفعال کنید.

  ۳۰. با متوقف‌کردن بازی یا زدن جهت پایین، می‌توانید زمان و دمای آن محیط را مشاهده کنید.

  ۱۰۰ نکته و جزئیات فوق‌العاده از بازی Red Dead Redemption 2 - ویجیاتو

  جزئیات رددد2

   

  ۳۱. کره ماه در داخل بازی به صورت کامل از قواعد چرخه ماهانه پیروی می‌کند و طبق این چرخه شاهد غروب و طلوع خورشید و ماه هستیم.

  ۳۲. شما در مغازه اسلحه فروشی، می‌توانید هرطور که دلتان بخواهد اسلحه خود را شخصی‌سازی کنید. از دوربین اسلحه گرفته تا سر لوله سلاح. اما ماجرا به همین‌جا ختم نمی‌شود چرا که حتی می‌توانید حکاکی‌های زیبایی روی سلاح خود داشته باشید.

  ۳۳. شما می‌توانید هنگام قدم زدن در فروشگاه‌ها، هر جنسی که می‌بینید رو بخرید، هم‌چنین هر فروشگاهی کاتالوگ اجناس فروشی خود را دارد و می‌توانید با جست‌وجو در آن اجناس مورد نظر خود را بخرید. علاوه بر این، تمام اجناس توضیحات، ویژگی‌ها و فواید خاص خود را دارند که داخل کاتالوگ تمامی این موارد نوشته شده است.

  ۳۴. اگر از باندانا خود هنگام جرم استفاده کنید و بعد از گم کردن افرادی که دنبال شما بودند، آن را دربیارید، درجه میزان تحت تعقیب بودن شما زودتر کاهش پیدا می‌کند.

  ۳۵. شما می‌توانید یال‌ها و دم اسب خود را متناسب سلیقه خود کوتاه، بلند و یا حتی آن‌ها را ببافید!

  ۳۶. برخلاف جی تی ای ۵ که اگر ماشین شما از بین می‌رفت، می‌توانستید آن را دوباره به دست آورید؛ در RDR2 اگر اسب شما بمیرد، دیگر به هیچ وقت قابل احیا نیست.

   

   

  ۳۷. اگر در موقعیت خطرناک و حساسی باشید، می‌توانید به اسب خود دستور بدهید تا آن مکان را ترک کند تا با این کار جان او را نجات داده باشید.

  ۳۸. آرتور نسبت به دمای هوا و لباسی که شما تنش می‌کنید حساس است. به طور مثال اگر هوا گرم باشد باید از لباس خنک و سبک و اگر هوا سرد باشد، باید از لباس گرم استفاده کنید تا میزان سلامتی آرتور کم نشود.

  ۳۹. آرتور می‌تواند کمپ خود را به وسیله پوست و استخوان حیوان‌هایی که شکار کرده است تزیین و شخصی‌سازی کند.

  ۴۰. کل اکوسیستم جانوران بازی به صورت کاملا طبیعی ساخته شده است، به طوری که حیوانات وحشی شکار می‌کنند، از شکار خود تغذیه می‌کنند. مثلا عقاب‌ها و شاهین‌ها به درون آب و روی زمین شیرجه می‌زنند تا ماهی و سنجاب شکار کنند!

  ۱۰۰ نکته و جزئیات فوق‌العاده از بازی Red Dead Redemption 2 - ویجیاتو

   

   

  ۴۱. اگر حیوانی را شکار کنید اما جسد او را به حال خود رها کنید، حیوانات لاشخور مثل کرکس‌ها از او تغذیه کرده و به مرور زمان او را تجزیه می‌کنند.

  ۴۲. بشکه‌های داخل بازی از فیزیک حفظ مایعات به صورت واقعی پشتیبانی می‌کنند و کافیست تا یک‌بار به آن‌ها شلیک کنید تا متوجه شوید.

  ۴۳. اگر اسب شما کثیف باشد و سپس زین اسب خود را بردارید، متوجه تفاوت روشنی و تیرگی پوست اسب خود می‌شوید.

  ۴۴. اگر آرتور به تنهایی با اسب خود سفر کند، در بین راه آواز می‌خواند.

  ۴۵. برای تک تک شخصیت‌های بازی، انیمیشن چهره خاصی طراحی شده است.

  ۴۶. هر شخصیت داخل بازی، اخلاق خاصی دارد و در برابر رفتارهای شما واکنش‌ متفاوتی از خود بروز می‌دهد.

  ۴۷. اگر به کسانی که با طناب آن‌ها را بسته‌اید توجه نکنید، آن‌ها گره طناب را باز کرده و فرار می‌کنند.

  ۴۸. اپوسوم‌ها (یک جانور موش مانند) در هنگام خطر خود را به حالت مردن می‌زنند، مخصوصا زمانی که آرتور به آن‌ها نزدیک شود.

  ۴۹. اگر اسب شما بیش از حد به جانوران شکارچی نزدیک شود و شما واکنشی از خود نشان ندهید، ترسیده و خیلی سریع فرار می‌کند.

  ۵۰. اگر در شهر مشکلی به وجود بیاورید، کارهای شاد یاد مردم شهر مانده و به محض اینکه مشکلی دوباره ایجاد کنید، به شما طعنه زده و شما را درباره اشتباه گذشته خود نصیحت می‌کنند حتی اگر خسارت آن را پرداخت کنید.

  ۱۰۰ نکته و جزئیات فوق‌العاده از بازی Red Dead Redemption 2 - ویجیاتو

   

   

  اموزش نصب فورتنایت روی کامپیوتر

   

   

  رای شما به این بازی 🙂
  [کل: 0 میانگین: 0]
  RepackGames
  راهنمای نصب
  توضیحات و مشخصات
  مشخصات
   سیستم مورد نیاز
   باکس دانلود

   توجه: دانلود فقط با IP ایران امکانپذیر هست، لطفا با نرم افزار IDMدر رایانه و ADM در موبایل اقدام به دانلود نمائید.

   *شماره ثبت در بنياد بازي هاي رايانه اي: هنوز ثبت نشده است. پس از ثبت و در صورت عدم تاييد و بنا به درخواست ساماندهي لینک دانلود حذف خواهد شد.

   RG!چت بات ریپک گیمز راه اندازی شد | استفاده کاملا رایگان
   مجله تکنولوژی و دنیای بازی ها در ریپک گیمز
   5 جولای 2023
   نویسنده: admin
   نظرات: بدون نظر
   ADS

   برچسب ها

   دیدگاه های کاربران

   اشتراک در
   اطلاع از
   guest
   امتیاز شما به بازی
   0 Comments
   بازخورد (Feedback) های اینلاین
   مشاهده همه دیدگاه ها
   AI Chatbot Avatar