10 مورد از بهترین سری بازی Far Cry در تمام دوران | ریپک گیمز

  10 مورد از بهترین سری بازی Far Cry در تمام دوران | بهترین بازی‌های Far Cry شما را در برخی از جزئی‌ترین، سرسبزترین یا مستقیم‌ترین جهان‌های باز عظیم در تاریخ بازی‌ها قرار می‌دهند. این سری تقریباً دو دهه است که قوی عمل کرده است و دائماً انتظارات خود را برای تعیین ژانر ایجاد می کند تا به یکی از بهترین سری بازی های FPS تبدیل شود. هر بازی با مجموعه وسیع‌تری از سلاح‌ها، سیستم‌های سفارشی‌سازی پیچیده‌تر، و افراد بد منحصر به فرد که می‌توانید از آن استفاده کنید، پیشروی شما را افزایش می‌دهد. وقتی نوبت به این سری یوبی سافت می رسد، همیشه مهمانی است.

  10 مورد از بهترین سری بازی Far Cry در تمام دوران

  10 مورد از بهترین سری بازی Far Cry

   

   

  10 مورد از بهترین سری بازی Far Cry در تمام دوران اما از آنجایی که عناوین Far Cry زیادی برای انتخاب وجود دارد، رتبه بندی بهترین ها می تواند کمی مشکل باشد. هر بازی ویژگی ها و مکانیزم های متمایز خود را دارد تا آنها را از یکدیگر متمایز کند، بنابراین در واقع همه چیز به اولویت بستگی دارد. تا جایی که می‌توانیم به این بازی‌ها نگاه می‌کنیم تا بهترین‌ها را از نظر ویژگی‌های بازی، مبارزه، هندلینگ و خط داستانی مشخص کنیم. چه در این بازی ها تازه کار باشید و چه فقط می خواهید ببینید که رتبه شما در مقایسه با رتبه ما چگونه است، در اینجا بهترین بازی های Far Cry که تا به حال رتبه بندی شده اند آورده شده است.

   

  10. Far Cry Instincts

  Best Far Cry games - Far Cry Instincts

  (Image credit: Ubisoft)

  Release date: 2005
  Platform(s): Xbox

  اولین کنسول Far Cry نسبت به ماجراجویی پیشگام در سال 2004 که این سری را شروع کرد، قابل درک کمتر جاه طلبانه است. این تیراندازی خطی‌تر که توسط سخت‌افزار اصلی Xbox محدود شده است، آژانس اولین بازی رایانه‌های شخصی را حذف می‌کند تا یک شوتر OG Xbox از نظر فنی مطمئن و قابل پیش‌بینی ارائه کند. آیا Instinct به چالش کشیدن Halo برای تاج FPS Team Green نزدیک است؟ بدیهی است که نه. اما تا آنجایی که تیراندازان اوایل دهه 00 پیش می روند، غرایز تا نیمه بد نیستند.

   

  9. Far Cry New Dawn

  Best Far Cry games - Far Cry New Dawn

  (Image credit: Ubisoft)

  Release date: 2019
  Platform(s): PC, PS4, Xbox One

   

  10 مورد از بهترین سری بازی Far Cry در تمام دوران یک اسپین آف غیر ضروری و در عین حال لذت بخش Far Cry 5 که اگر هیچ چیز دیگری نباشد، ثابت می کند آخرالزمان آینده واقعا صورتی خواهد بود. جدای از انتخاب‌های رنگی بی‌نظیر، این ماجراجویی جانبی وحشیانه موفق می‌شود از دنیای باز و زیبای بازی مادرش استفاده کند و آن را بیش از حد رشد کند…

  همانطور که با فرقه های روز قیامت در سراسر نقشه ای که با بوته های تابیده شده جوانه می زند مبارزه می کنید – انفجار هسته ای در حال بسته شدن Far Cry 5 یک سایه بسیار طولانی ایجاد می کند – Far Cry New Dawn از بازی فاصله می گیرد که الهام بخش های جدید زرادخانه ای است. مثال؟ کمان پولادی سرفصل یکی از رضایت‌بخش‌ترین سلاح‌هایی است که تا به حال مجموعه‌های بی‌پیچ را زیبا کرده است.

   

  8. Far Cry

  Best Far Cry games - Far Cry

  (Image credit: Ubisoft)

  Release date: 2004
  Platform(s): PC

   

  ماجراجویی گرمسیری که سری دیوانه‌های یوبی‌سافت را آغاز کرد، در ابتدا توسط کرایتک توسعه داده شد، نه یکی از استودیوهای داخلی ناشر فرانسوی. شاید آزادترین بازی تیراندازی در میان نوادهای اولیه، Far Cry یکی از اولین بازی هایی بود که مکانیک sandbox را وارد ژانر FPS کرد.

  با اجازه دادن به مزدور هاوایی شما در یک مجمع الجزایر با شکوه آفتابی، Far Cry اصلی با ارائه انواع وسایل نقلیه، مسیرهای اختیاری و نقشه بسیار باز برای ایجاد هرج و مرج از مجموعه تیرانداز فاصله گرفت. آیا جهش یافته های اواخر بازی که با آنها مبارزه می کنید کاملا احمقانه هستند؟ کاملا. با این حال، به عنوان یک ویترین پیشگام برای سخت افزار رایانه های شخصی اوایل دهه 2000، Far Cry دقیقاً با Half-Life 2 و Doom 3 در آنجا قرار دارد.

   

  بهترین بازی‌های Far Cry

   

  7. Far Cry 3: Blood Dragon

  Best Far Cry games - Far Cry 3 Blood Dragon

  (Image credit: Ubisoft)

  Release date: 2013
  Platform(s): PC, PS3, PS4, Xbox 360, Xbox One

   

  10 مورد از بهترین سری بازی Far Cry در تمام دوران یکی از احمقانه‌ترین اسپین‌آف‌ها در تاریخ بازی‌های ویدیویی… و این به هیچ وجه جای شکایت نیست. پس از موفقیت عظیم Far Cry 3، یوبی‌سافت به طور طبیعی تصمیم گرفت تا تیراندازی برجسته را با یک بازی با بازی *چک یادداشت*ها، قهرمان اکشن دهه 80 مایکل بین دنبال کند. به نظر درست میاد.

  یکی از اولین بازی‌های پس از هزاره که فرهنگ دهه 1980 را در بر گرفت، Far Cry 3 Blood Dragon با موسیقی سنگین و خوشمزه، اژدهای نئونی به قدری درخشان که می‌توانند قرنیه چشم شما را بخوانند، و فیلمنامه‌ای احمقانه که کماندو را شبیه شهروند می‌کند، به نمایش درآمد. کین. Blood Dragon یک گردش جانبی شاد و مفرح است که خود را تحقیر می کند

   

  6. Far Cry 4

  Best Far Cry games - Far Cry 4

  (Image credit: Ubisoft)

  Release date: 2014
  Platform(s): PC, PS3, PS4, Xbox 360, Xbox One

   

  دانلود بازی IGI 2 کامپیوتر نسخه فارسی

   

  بازی ای که تعهد Far Cry را به شرورهای بی بند و بار محکم کرد. به دنبال Vaas از Far Cry 3، این دنباله هیمالیا تمرکز را به جابجایی فوق‌العاده پرخاشگر تروی بیکر، Pagan Min، معطوف می‌کند. با گسترش عملیات آزادسازی پست و سلاخی حیوانات Far Cry 3، این دنباله سرد آجی قلعه را می بیند که خلبان ژیروکوپتر بر فراز رشته کوه های باورنکردنی، شلیک به پلنگ های برفی به صورت پلنگ برفی و در لحظاتی خاص، سوار بر دامبو را می بیند. پسرعمو در تیراندازی های بسیار آشفته. به نظر می رسد، فیل های خانگی می توانند ده ها نفر از دشمنان را با سبکی فوق العاده زیر پا بگذارند.

  آیا استان تخیلی کیرات در هیمالیا در Far Cry 4 به اندازه جزایر روک آفتاب‌گرفته قبلی خود خاطره‌انگیز است؟ حتی نزدیک نیست. با این حال، این دنباله به طور مستحکم بر اساس نقشه های یک شاهکار FPS مدرن است.

   

  5. Far Cry Primal

  Best Far Cry games - Far Cry Primal

  (Image credit: Ubisoft)

  Release date: 2016
  Platform(s): PC, PS4, Xbox One

   

  شاید بیان نهایی وسواس فار کرای به حامیان حیوانات باشد. این مسیر انحرافی غارنشین، آزمایشی‌ترین اثر در میان تمام ورودی‌های خط اصلی این مجموعه است. فار کرای پریمال، با فرار بازیکنان به درون توگا خشم یک نئاندرتال شگفت‌انگیز پرحرف، روح ماقبل تاریخ را که اولین فار کرای در ابتدا قصد داشت از آن استفاده کند، کانالیزه می‌کند – مشخص شد، تیرانداز کرایتک در سال 2004 در ابتدا دایناسورها را شامل می‌شد، نه قتل جهش‌یافته کمی ناامیدکننده.

  ممکن است Primal به شما تفنگ ساچمه ای یا AK47 ندهد، اما چه کسی به سلاح های خودکار نیاز دارد وقتی که می توانید به گروهی از جانوران وحشی باستانی فرمان دهید تا دشمنان خود را در یک کلاه ماقبل تاریخ بکشند؟ گرگ ها، خرس ها، پلنگ ها و حتی ببرهای دندان شمشیر را رام کنید، سپس آنها را با تمام دقت موشک های پشمالو و گرما بر روی دشمنان غارنشین خود قرار دهید. در حالی که کمان‌ها و چماق‌های پریمال کاملاً رضایت‌بخش هستند، هیچ بازی دیگری در این سری مانند این پیش‌درآمد جسورانه، حملات حیوانات را نمی‌کوبد.

   

  4. Far Cry 2

  10 مورد از بهترین سری بازی Far Cry در تمام دوران

  (Image credit: Ubisoft)

  Release date: 2008
  Platform(s): PC, PS3, Xbox 360,

   

  آه آره، اونی که همه آتش داره. با گذشت بیش از یک دهه، Far Cry 2 بر خلاف هر اثر دیگری در این سری، طرفدارانی را به خود جذب کرد. این دنباله وحشیانه وحشیانه از اکشن هیولا کشی دکتر موریو بازی اصلی دورتر است، تیراندازی است که دوست دارد شما را رنج بکشد.

  به مالاریا مبتلا شوید، سپس هر 15 دقیقه یکبار قرص ها را بخورید تا از خاموشی پایان بازی جلوگیری کنید. به سختی از یکی از ده ها پاسگاه بسیار محافظت شده کنار جاده ای جان سالم به در ببرید، فقط برای اینکه موتور جیپ زهوار شما پس از گلوله زدن 12 نفر از چریک های ابزار کار متوقف شود. با یک دستیار وفادار به مبارزه با آتش بروید… سپس هر 17 ثانیه آنها را زنده کنید زیرا دائماً به طحال شلیک می کنند. به ازای هر پیروزی جزئی که در Far Cry 2 به دست می آورید، بازی باعث می شود که در رودخانه بخیزید.

  اما… این همه تعهد به واقع گرایی خشن، این دنیای باز آفریقایی را فوق العاده ارزشمند می کند. هنگامی که هر پیروزی که به دست می آورید مستلزم عمل شعبده بازی مداوم واکنش های فوری قرص زدن، تعمیر موتور و تعمیر اسلحه باشد، پیروزی های نهایی بسیار رضایت بخش است. اوه، و اثرات آتش شگفت انگیز است. آیا می خواهید کل سرجنتی مجازی را با یک شعله افکن بسوزانید؟ آن را داشته باشید! فقط سعی کنید همه آن گورخرهای دوست داشتنی را شعله پز نکنید.

   

   

   

  3. Far Cry 5

  Best Far Cry games - Far Cry 5

  (Image credit: Ubisoft)

  Release date: 2018
  Platform(s): PC, PS4, Xbox One

   

  برای نیمه دزدی یک خط از The Shawshank Redemption: “ترس شما را زندانی خواهد کرد… امید (کانتی) شما را آزاد خواهد کرد.” اکنون که در پی یک جناس ضعیف، یک شعار فیلم فوق‌العاده را از بین برده‌ایم، زمان آن رسیده است که به ایالت میدوسترن (فوق العاده تخیلی) ایالات متحده عشق زیادی به Far Cry 5 بدهیم.

  اولین سفر Far Cry به ایالات متحده آمریکا منجر به یک سندباکس آزاد و زیبا و فوق العاده می شود که به عنوان یکی از بهترین شوترهای جهان باز نسل Xbox One/PS4 ایستاده است. وقتی به جای معاون کلانتر لال قدم می گذارید، این وظیفه شماست که جلوی یک فرقه بی بند و بار را بگیرید، که معمولاً شامل منفجر کردن سیلوها، تیراندازی به صورت فرقه های برهنه، و گهگاه برداشت بیضه های گاومیش کوهان دار می شود… به دلایلی.

  به لطف موتور یوبی سافت در دبی، Far Cry 5 به خوبی اجرا می شود و تیراندازی نرم و انواع سلاخی دیوانه وار حیوانات را ارائه می دهد. اگر خرس/شیر کوهی/دیگر نیشدار تقریباً هر 32 ثانیه یک بار شما را شارژ نمی کند، آیا واقعاً یک بازی Far Cry است؟

  با مأموریت‌های مبتکرانه و خوب، و یک تکه زیبا از املاک و مستغلات خیالی آمریکای شمالی که باعث هرج و مرج می‌شود، بسیار نزدیک است که رتبه اول این فهرست را به خود اختصاص دهد… خوب، اگر برای یک سه سکانس خاص نبود.

   

   

  2. Far Cry 6

  Far Cry 6

  Far Cry 6 که توسط یوبی سافت تورنتو ساخته شده است، بدون شک بهترین بازی با ظاهر و احساس در این سری تا به امروز است. در حالی که این بازی مانند بهترین بازی Far Cry در تمام دوران‌ها دارای قلاب‌های روایی نیست، اما کار بسیار خوبی برای گم کردن شما در یک دنیای باز واقعاً زیبا انجام می‌دهد. در جزیره خیالی یارا (که بر پایه کوبا ساخته شده است) شما وظیفه دارید یک انقلاب چریکی را رهبری کنید و با استفاده از سلاح های آزمایشی جسورانه برای مقابله با یک دیکتاتوری بی رحمانه مبارزه کنید.

  اگر بازی‌های مدرن Far Cry را بازی کرده باشید، بلافاصله در اینجا احساس می‌کنید که در خانه هستید، اگرچه روشی که Far Cry 6 را مدیریت می‌کند چیز خاصی دارد. مطمئناً، شما به پاسگاه‌ها حمله می‌کنید و مأموریت‌ها را برای انواع NPC‌های بزرگ‌تر انجام می‌دهید – بعضی چیزها هرگز تغییر نمی‌کنند – اما هوش مصنوعی دشمن، مدل‌سازی سلاح و حالت جهانی ظریف‌تر باعث می‌شود این احساس به عنوان یک ماجراجویی باشد که ارزش ده‌ها غرق شدن را دارد. از ساعت به بعد. اگر می خواهید امسال در یک شوتر گم شوید، باید با Far Cry 6 شروع کنید.

   

  1. Far Cry 3

  10 مورد از بهترین سری بازی Far Cry در تمام دوران

  بیا، انتظار دیگری داشتی؟ جعبه شنی آفتاب‌گیر جیسون برودی یکی از بهترین بازی‌های تیراندازی اول شخص تمام دوران است. بیشتر از آن، این یکی از لذت‌بخش‌ترین (و مهم‌ترین) بازی‌های جهان باز است که تاکنون ساخته شده است.

  مسلما تاثیرگذارترین عنوانی که یوبی سافت تا به حال ساخته است، بازی Far Cry 3 بسیار فراتر از ژانر شوتر است. همه چیز از The Crew گرفته تا Assassin’s Creed از ویژگی هایی که تیراندازی Rook Islands معرفی کرده است بهره مند شده است. آشکار کردن نقاط کلیدی نقشه با مقیاس بندی یک ساختار بلند. گرفتن پاسگاه های دشمن از طریق ترکیبی از مخفی کاری و کشتار آشکار. شکار موجودات برای ارتقاء تجهیزات. چه ویژگی‌های گیم‌پلی الهام‌بخش در Red Dead Redemption 2 یا Horizon Zero Dawn، Far Cry 3 باید در همان شرکتی که ژانر تعریف می‌کند مانند Grand Theft Auto 3 برگزار شود.

  با تیراندازی‌های عالی (تقریباً بی‌نظیر)، یک پسر بد تعریف‌کننده نسل در Vaas، و دنیای عجیب‌وغریب و عجیبی که فقط التماس می‌کند کشف شود، Far Cry 3 فقط بهترین بازی این سری نیست. این یکی از بهترین بازی های 20 سال گذشته است.

   

   

  رای شما به این بازی 🙂
  [کل: 1 میانگین: 5]
  RepackGames
  راهنمای نصب
  توضیحات و مشخصات
  مشخصات
   سیستم مورد نیاز
   باکس دانلود

   توجه: دانلود فقط با IP ایران امکانپذیر هست، لطفا با نرم افزار IDMدر رایانه و ADM در موبایل اقدام به دانلود نمائید.

   *شماره ثبت در بنياد بازي هاي رايانه اي: هنوز ثبت نشده است. پس از ثبت و در صورت عدم تاييد و بنا به درخواست ساماندهي لینک دانلود حذف خواهد شد.

   RG!چت بات ریپک گیمز راه اندازی شد | استفاده کاملا رایگان
   مجله تکنولوژی و دنیای بازی ها در ریپک گیمز
   10 ژوئن 2023
   نویسنده: admin
   نظرات: بدون نظر
   ADS

   برچسب ها

   دیدگاه های کاربران

   اشتراک در
   اطلاع از
   guest
   امتیاز شما به بازی
   0 Comments
   بازخورد (Feedback) های اینلاین
   مشاهده همه دیدگاه ها
   AI Chatbot Avatar